Volné pozice ve Fast & Healthy

Nabízíme možnost proniknout do tajů zdravého stravování v raw a veganském stylu v mladém kolektivu našeho bistra v Praze na Pankráci. Hledáme schopného člověka, který by nám pomáhal s přípravou a výdejem našich pokrmů, podílel se na rozvoji receptur jídel a zdravých sladkostí. Práce je vhodná pro ženy i muže se zájmem o zdravý životní styl a gastronomii. Uvítáme zkušené lidi, ale i nadšence. Veganství osobního jídelníčku není podmínkou! Práci nabízíme primárně formou brigády na DPP nebo DPČ. Proto je práce vhodná především pro studenty VŠ. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte přes e-mail info@fastandhealthy.cz, kam nám zašlete nějaké informace o Vás, případně též životopis a následně dohodneme osobní schůzku.

Asistent v kuchyni a fresh baru

  • Požadujeme
  • Požadujeme dokončené středoškolské vzdělání nebo učení v gastro oboru. Znalost mluveného anglického jazyka výhodou. Požadujeme rovněž příjemné vystupování, potravinářský zdravotní průkaz a trestní bezúhonnost.
  • Nabízíme
  • Práci v přátelském prostředí, kde svým lidem nasloucháme a kde se nudit nebudete! :) Odměna za práci je 100 Kč/h. Jako benefit nabízíme oběd zdarma v rámci odpracovaného dne a zvýhodněné ceny našeho ostatního sortimentu včetně primárních surovin.
Máte zájem?
Kontaktujte nás